skendehupltr

Memoriál Jozefa Lukáča

IMG 9362 mV decembri uplynulo desať rokov od náhleho odchodu trénera mládežníckych futbalových celkov MFK Slovan Sabinov a vedúceho futbalového krúžku CVČ Radosť Jozefa Lukáča. Funkcionári MFK Slovan Sabinov a sabinovská futbalová verejnosť na neho nezabúda. Na jeho počesť a pre spomienku na tohto predčasne zosnulého vynikajúceho trénera a skromného človeka sa v pondelok 7. januára 2019 konal v Športovej hale na Ul. Komenského už 9. ročník memoriálu Jozefa Lukáča v halovom futbale dorastencov.

V tomto ročníku sa stretlo päť dorasteneckých družstiev. Dva domáce výbery dorastu doplnili rovesníci z FK Košice, FK Župčany a Tatrana Prešov. Hralo sa systémom každý s každým.Víťazom sa stali dorastenci z FK Košice,pred Tatranom Prešov, tretí skončili dorastenci z FK Župčany a naši chlapci z mladšieho a staršieho dorastu obsadili štvrté a piate miesto. Poháre za umiestnenie a ceny pre najlepších hráčov jednotlivých družstiev odovzdal primátor mesta Ing. Michal Repaský. Najlepších jednotlivcov odmenil slovenský reprezentant do 21 rokov, hráč Helas Verona a odchovanec Sabinova a Prešova Ľubomír Tupta.

Mestský úrad Sabinov
Námestie slobody 57
083 01 Sabinov

Tel. ústredňa : 051 / 48 80 422
Fax : 051 / 45 23 530

• Bikesharing
Copyright © 2024 Archívna webstránka mesta Sabinov. Všetky práva vyhradené.
Prehlásenie o prístupnosti |  Technická podpora: Webmaster  Designed by MKWEB